Kontakt

Chętnie służymy Państwu pomocą

Nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji. Poniżej znajdą Państwo nasze dane kontaktowe:

Wiceprezes Zarządu
Iwona Maćkowiak
imackowiak@steico.pl

Dział Sprzedaży Krajowej:
Tel. +48 67 35 66 361
Tel. +48 67 35 66 362
Tel. +48 67 35 66 288

Przedstawiciele Handlowi Kraj:
Produkty Budowlane:

Mapa przedstawicieli handlowych STEICO

Michał Daniel
Kierownik Sprzedaży Polska
Menadżer Sprzedaży Polska Północna / Wschodnia
Tel. kom. + 48 726 726 890 ; +48 726 726 870
mdaniel@steico.pl

Marek Samarzewski
Menadżer Sprzedaży Polska Zachodnio - Południowa
Tel. kom. +48 606 740 611
msamarzewski@steico.pl

Produkty Przemysłowe:

Filip Urbaniak
Menadżer ds. produków przemysłowych
Tel. kom. +48 726 726 446
furbaniak@steico.pl

Dział Sprzedaży Eksportowej
Tel.+48 67 35 66 293

Natalia Kin
Menadżer Sprzedaży Europa Wschodnia
Tel. +48 602 607 217
nkin@steico.pl

Zdenek Nestrojil
Menadżer Sprzedaży Europa Południowa (CZ,SK,HU):
Tel. +420 777 445 123
z.nestrojil@steico.com

Dział techniczny
Tel.+48 67 35 66 215
wsparcietechniczne@steico.pl

Doradca techniczny Ds. Izolacji Wdmuchiwanej:
Tomasz Popis
Tel. kom. +48 532 754 374
tpopis@steico.pl

Sekretariat
Tel. +48 67 35 60 999
sekretariat@steico.pl

Dyrektor ds. Rozwoju i Wsparcia Biznesu
Marcin Zboroń
+48 668 174 542
mzboron@steico.pl

Doradca Techniczny
Kasper Binert
+48 668 540 633
kbinert@steico.pl

 

 

© 2021 STEICO SE