STEICOtop

Obróbka
STEICOtop VerarbeitungMontaż płyt STEICOtop przebiega przy użyciu ogólnie dostępnych narzędzi do obróbki drewna jak np. piła elektryczna lub nóż do materiałów izolacyjnych. 

Układanie
Podstawowa izolacja

W zależności od właściwości fizycznych stropu pod izolacją, często już pojedyńcza warstwa płyt STEICOtop pozwala spełnić obowiązujące wymagania co do parametrów izolacyjnych konstrukcji. W przypadkach kiedy się na poddaszu pojawiają nieregularne powierzchnie jak np. krokwie, podciągi itd., sprężysta mata izolacyjna STEICOflex pozwala z łatwością zaizolować nieregularne przestrzenie, minimalizując jednocześnie mostki termiczne. Ewentualne szczeliny wypełnić można odpadami powstającymi podczas cięcia maty.

Obecny standard izolacyjny
W przypadku zastosowania podwójnej warstwy płyt izolacyjnych STEICOtop, zaleca się układanie płyt na tzw. “zakładkę”. Kiedy się pojawiają nieregularne powierzchnie jak np. krokwie, podciągi itd. pozwala sprężysta mata izolacyjna STEICOflex z łatwością zaizolować nieregularne przestrzenie.

Izolacja zorientowana na przyszłość
Zastosowanie płyt STEICOtherm jako pierwszej warstwy izolacji jest bardzo ekonomiczne. Te płyty są dostępne w grubościach do 160mm. Ułożenie warstwy płyt STEICOtop na STEICOtherm uzupełnia system izolacyjny i tworzy powierzchnię, po której można chodzić. Mata izolacyjna STEICOflex pozwala z łatwością zaizolować nieregularne przestrzenie.

Przegląd wszystkich produktów

Wybierz obszar zastosowania
Wybierz grupę produktów
© 2021 STEICO SE