Produkcja

Najnowocześniejsze zakłady produkcyjne materiałów z przyszłością

Grupa STEICO dysponuje największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Nasze produkty wytwarzane są w trzech zakładach produkcyjnych. Dwa z nich znajdują się w Polsce (Czarnków i Czarna Woda), trzeci we Francji.
Teren produkcyjny w Czarnkowie - to ponad 50ha, jest to największy zakład produkujący płyty izolacyjne z włókna drzewnego w Europie. W Czarnkowie od sierpnia 2003 roku produkcja jest certyfikowana przez TÜV Süddeutschland – ISO 9001:2015. W ten sposób gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość produktów, bezpieczeństwo i zadowolenie.
Zakład w Czarnej Wodzie o powierzchni 80 ha ma ogromne możliwości rozbudowy i dalszego rozwoju.
Trzeci zakład produkcyjny w Casteljaloux (Francja, w pobliżu Bordeaux) o powierzchni 34 ha na cele produkcyjne wykorzystuje obecnie 9 ha - również tutaj istnieje duży potencjał rozbudowy mocy produkcyjnych.

Mamy ogromne doświadczenie, płyty pilśniowe metodą mokrą produkujemy już od 1964 roku. Szeroki asortyment produktów wytwarzamy na liniach technologicznych:

  •  7 linii do produkcji płyt izolacyjnych z włókna drzewnego w procesie  mokrym,
  • 2 linie do produkcji elastycznych mat z włókna drzewnego w procesie suchym
  • 1 linia do produkcji twardszych płyt z włókna drzewnego w procesie suchym
  • 1 linia do produkcji belek dwuteowych (materiały konstrukcyjne, od 2006)
  • 3 linie do produkcji płyt pilśniowych twardych, wykorzystywanych częściowo jako półprodukt do produkcji belek dwuteowych. Dysponujemy również linią lakierniczą do uszlachetniania płyt

Grupa STEICO inwestowała w rozwój produkcji prze wiele lat, dzięki czemu dziś dysponuje najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi w branży.

Ściągnij bezpośrednio

Zalety

Materiały izolacyjne z wieloma zaletami

Dowiedź się więcej o naturalnych materiałach izolacyjnych, zapewniającyh świetne samopoczucie.

Więcej

© 2021 STEICO SE