Certyfikacja i nadzór

STEICO jako dostawca produktów dla budownictwa i meblarstwa na bieżąco prowadzi ścisłą kontrolę jakości swoich wyrobów. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium badawczym zapewniającym niezmiennie wysoką jakość poprzez bieżące pobieranie prób i wykonywanie testów jakościowych.
Od sierpnia 2003 produkcja i rozwój płyt izolacyjnych z włókna drzewnego w Czarnkowie jest certyfikowana przez grupę TÜV Süddeutschland wg ISO 9001:2015.
Wysoka jakość produktów STEICO potwierdzana jest przez nadzór ze strony niemieckiego Urzędu Kontroli Materiałów Nordrhein-Westfalen (MPA NRW) Dortmund. MPA NRW prowadzi zewnętrzną kontrolę i nadzór nad pełną paletą produktów izolacyjnych STEICO.

STEICO jako pierwszy producent płyt pilśniowych otrzymał certyfikat FSC® dla całej palety produktów izolacyjnych. Przez to zapewniona jest bezpośrednia kontrola towaru od lasu do produktu końcowego.
Płyty porowate STEICO posiadają Aprobaty Techniczne ITB dopuszczające je do stosowania w budownictwie. Płyty pilśniowe twarde i lakierowane posiadają świadectwa higieniczności, wymagane przez przemysł meblarski.

Ściągnij bezpośrednio

Zalety

Materiały izolacyjne z wieloma zaletami

Dowiedź się więcej o naturalnych materiałach izolacyjnych, zapewniającyh świetne samopoczucie.

Więcej

© 2021 STEICO SE